Flex Tag - klasyczny nadruk z folii flex

Flex Tag to wyjątkowo trwałe, jednokolorowe nadruki, wykonane metodą wycinania w folii termotransferowej. Przeznaczenie Flex Tagów jest bardzo szerokie, popularne są m.in przy wykonywaniu nadruków na odzież sportową, nazwisk, numerów sportowych i prostych logotypów.

Oferujemy niezrównaną ilość - ponad 400 kolorów i 50 efektów które można uzyskać przy użyciu folii flex.

help_outlineZapytaj o produkt
Flex Tag - klasyczny nadruk z folii flex

Flex Tag - klasyczny nadruk z folii flex

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nadruki wykonywane za pomocą Flex Tag charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością. Najczęściej używane jako nadruki z nazwiskami (odzież sportowa), prostymi logotypami (odzież i galanteria sportowa), napisami informacyjnymi (odzież robocza i ostrzegawcza)

Flax Tag wykonane są z folii termotransferowej - flex, certyfikowanej OekoTex. Aplikacja jest niezwykle prosta.

1 Umieść wprasowankę na odzieży, warto wcześniej wygrzać tekstylia aby odparować z nich nadmiar wilgoci

2 Wgrzej nadruk w koszulkę / bluzę / kurtkę pod prasą termotrasferową wg czasu w specyfikacji produktu

3 Usuń folię transportową i gotowe!

Cena uzależniona jest od rodzaju grafiki, wybranego koloru i efektu,  wielkości nadruku i nakładu transferów do wykonania

Aby otrzymać wycenę, prosimy o kontakt ze szczegółami zamówienia

W przypadku wątpliwości co do wyboru techniki nadruku, warto skonsultować się z naszym działem technicznym. Specjaliści pomogą dobrać odpowiednią technikę do potrzeb klienta, aby uzyskać najlepsze efekty.

Opis

Temperatura aplikacji
150°C
Czas aplikacji
15 sekund
Usuwanie folii transportowej
Na ciepło
Temperatura prania
90°C
Czas produkcji
48h

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Nadruki odblaskowe do aplikacji na odzież roboczą i nie tylko. Nasze nadruki na odzież znakomicie nadają się do aplikacji na bawełnę i poliestry. Nadruki wykonujemy tylko z certyfikowanej folii spełniającej wymagania normy EN20471. Przeznaczeniem nadruków odblaskowych są stroje policyjne, strażackie lub odzież dla ratowników. Wprasowanki z folii odblaskowej sprawdzają się także przy produkcji odzieży ostrzegawczej oraz tekstyliów sportowych

Color Tag Flock to wyjątkowa aplikacja z efektem zamszu. Na specjalnej folii drukujemy cyfrowo dowolną grafikę a następnie wycinamy do żądanego kształtu. Ten rodzaj nadruku sprawdzi się na grubszej odzieży jak bluzy i kurtki. Wydruki są wytrzymałe, odporne na pranie i niesłychanie efektowne.

Color Tag Nylon - nadruki do aplikacji na tekstylia hydrofobowe. Sprawdzają się do aplikacji zdobień na produktach tekstylnych takich jak parasole, torby, plandeki, namioty. Dobry nadruk na odzież funkcjonalną i wyczynową z poliesrtu i nylonu

Przewiń niżej aby zobaczyć szczegóły produktu

Cienka i wytrzymała aplikacja na bawełnę i poliester. Wydruk cyfrowy wykonywany jest na folii flex a następnie wycinany do pożądanego kształtu. Na wydrukowana grafikę nanosimy folię która pozwala przenieść i pozycjonować aplikację na odzieży. Gotową aplikację wystarczy nanieść na odzież zdjąć folie transportową i gotowe! Wydruki są cienkie, miękkie w dotyku i bardzo wytrzymałe.

Kolorowe, lekkie nadruki na bawełnę, poliester i nie tylko. Direct Tag to aplikacja która pozwala nadrukować nawet najmniejsze detale i napisy na odzież i tekstylia. Wydruk dostarczamy na nośniku z folii w formie gotowej do naniesienia na odzież. 

Dostępne już od jednej sztuki.

Color Tag Glitz to specjalny efektowy transfer (naprasowanka) na odzież. Druk cyfrowy, najwyższa jakość detali i nasycone kolory a dodatkowo metaliczna powierzchnia aplikacji przyciągająca uwagę. To świetny produkt do produkcji i zdobienia odzieży butikowej. Naprasowanki Color Tag Glitz sprawdzą się także przy pracach hobbystycznych - do kreatywnych zdobień odzieży, toreb a nawet produktów takich jak książki, kalendarze, pudełka...