ColorTag - nadruk na bawełnę i poliester

Cienka i wytrzymała aplikacja na bawełnę i poliester. Wydruk cyfrowy wykonywany jest na folii flex a następnie wycinany do pożądanego kształtu. Na wydrukowana grafikę nanosimy folię która pozwala przenieść i pozycjonować aplikację na odzieży. Gotową aplikację wystarczy nanieść na odzież zdjąć folie transportową i gotowe! Wydruki są cienkie, miękkie w dotyku i bardzo wytrzymałe.

help_outlineZapytaj o produkt
ColorTag - nadruk na bawełnę i poliester

ColorTag - nadruk na bawełnę i poliester

Akceptuję zasady polityki prywatności  

ColorTag to uniwersalny nadruk do aplikacji na bawełnę i poliester.

Jest to najbardziej popularny z naszych produktów. Łatwość i szybkość aplikacji Color Tagów spowodowały że jest to najczęściej wybierany produkt, który świetnie sprawdza się do zdobienia:

- odzieży sportowej (herby, logotypy sponsorów)

- odzieży reklamowej (stroje eventowe, fartuchy, koszule, ubrania reklamowe)

- odzieży BHP (logotypy)

- mody (koszulki, bluzy, inne tekstylia)

Nadruki ColorTag wyceniamy zawsze indywidualnie, aby otrzymać cenę, prosimy o kontakt i szczegóły zamówienia jak: wzór, wielkość, nakład.

Nie wiesz czy to odpowiedni dla Ciebie produkt? Skonsultuj się z naszym działem technicznym - wspólnie dobierzemy najlepszą technikę nadruku!

Opis

Temperatura aplikacji
150°C
Czas aplikacji
5-7 sekund
Usuwanie folii transportowej
Na ciepło
Temperatura prania
40°C
Czas produkcji
24h
Przeznaczenie
na bawełnę
na poliester

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Color Tag Glitz to specjalny efektowy transfer (naprasowanka) na odzież. Druk cyfrowy, najwyższa jakość detali i nasycone kolory a dodatkowo metaliczna powierzchnia aplikacji przyciągająca uwagę. To świetny produkt do produkcji i zdobienia odzieży butikowej. Naprasowanki Color Tag Glitz sprawdzą się także przy pracach hobbystycznych - do kreatywnych zdobień odzieży, toreb a nawet produktów takich jak książki, kalendarze, pudełka...

Color Tag Nylon - nadruki do aplikacji na tekstylia hydrofobowe. Sprawdzają się do aplikacji zdobień na produktach tekstylnych takich jak parasole, torby, plandeki, namioty. Dobry nadruk na odzież funkcjonalną i wyczynową z poliesrtu i nylonu

Przewiń niżej aby zobaczyć szczegóły produktu

Color Tag Flock to wyjątkowa aplikacja z efektem zamszu. Na specjalnej folii drukujemy cyfrowo dowolną grafikę a następnie wycinamy do żądanego kształtu. Ten rodzaj nadruku sprawdzi się na grubszej odzieży jak bluzy i kurtki. Wydruki są wytrzymałe, odporne na pranie i niesłychanie efektowne.

Kolorowe, lekkie nadruki na bawełnę, poliester i nie tylko. Direct Tag to aplikacja która pozwala nadrukować nawet najmniejsze detale i napisy na odzież i tekstylia. Wydruk dostarczamy na nośniku z folii w formie gotowej do naniesienia na odzież. 

Dostępne już od jednej sztuki.

Flex Tag to wyjątkowo trwałe, jednokolorowe nadruki, wykonane metodą wycinania w folii termotransferowej. Przeznaczenie Flex Tagów jest bardzo szerokie, popularne są m.in przy wykonywaniu nadruków na odzież sportową, nazwisk, numerów sportowych i prostych logotypów.

Oferujemy niezrównaną ilość - ponad 400 kolorów i 50 efektów które można uzyskać przy użyciu folii flex.

Nadruki odblaskowe do aplikacji na odzież roboczą i nie tylko. Nasze nadruki na odzież znakomicie nadają się do aplikacji na bawełnę i poliestry. Nadruki wykonujemy tylko z certyfikowanej folii spełniającej wymagania normy EN20471. Przeznaczeniem nadruków odblaskowych są stroje policyjne, strażackie lub odzież dla ratowników. Wprasowanki z folii odblaskowej sprawdzają się także przy produkcji odzieży ostrzegawczej oraz tekstyliów sportowych