Color Tag Sublistop - nadruk na stroje sportowe

Color Tag Sublistop - nadruki na odzież sportową z przeznaczeniem na barwiony poliester. Nadruki ze zpecjalą warstwą blokującą migrację kolorów z poliestrów. Zastosowanie w zdobieniu odzieży sportowej.

help_outlineZapytaj o produkt
Color Tag Sublistop - nadruk na stroje sportowe

Color Tag Sublistop - nadruk na stroje sportowe

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nadruki ColorTag SUBLISTOP to specjalna wersja nadruków, przeznaczona do stosowania na polestrowe ubiory sportowe. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie odzież sportowa jest barwiona sublimacyjnie z co za tym idzie istnieje ryzyko przeniknięcia tuszy sublimacyjnego z poliestru na nadruk. ColorTag SUBLISTOP wykonywany jest na specjalnej folii z tzw. blokerem sublimacj, dzięki temu nadruki ColorTag SUPBLSTOP sprawdzą się do zdobienia szerokiego wachlarza produktów sportowych

  • odzieży sportowej (herby, logotypy sponsorów)

Nadruki ColorTag SUBLISTOP charakteryzują się następującymi zaletami:

  • bardzo wysoka jakość wykonania (drukujemy w palecie 8. kolorów - CMYK+Lc+Lm+Lk+Orange
  • trwałość (nadruki ColorTag SUBLISTOP mogą przetrwać nawet wiele prań)
  • łatwość aplikacji

Koszt nadruków ColorTag SUBLISTOP jest uzależniony od kilku czynników, takich jak:

  • wielkość nadruku
  • ilość nadruków
  • rodzaj odzieży

Aby otrzymać wycenę, należy skontaktować się z dostawcą nadruków ColorTag i podać szczegółowe informacje o zamówieniu.

W przypadku wątpliwości co do wyboru techniki nadruku, warto skonsultować się z działem technicznym dostawcy. Specjaliści pomogą dobrać odpowiednią technikę do potrzeb klienta, aby uzyskać najlepsze efekty.

 

Opis

Temperatura aplikacji
130°C
Czas aplikacji
10-12 sekund
Usuwanie folii transportowej
Na ciepło
Temperatura prania
60°C
Czas produkcji
24h

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Color Tag Glitz to specjalny efektowy transfer (naprasowanka) na odzież. Druk cyfrowy, najwyższa jakość detali i nasycone kolory a dodatkowo metaliczna powierzchnia aplikacji przyciągająca uwagę. To świetny produkt do produkcji i zdobienia odzieży butikowej. Naprasowanki Color Tag Glitz sprawdzą się także przy pracach hobbystycznych - do kreatywnych zdobień odzieży, toreb a nawet produktów takich jak książki, kalendarze, pudełka...

Nadruki odblaskowe do aplikacji na odzież roboczą i nie tylko. Nasze nadruki na odzież znakomicie nadają się do aplikacji na bawełnę i poliestry. Nadruki wykonujemy tylko z certyfikowanej folii spełniającej wymagania normy EN20471. Przeznaczeniem nadruków odblaskowych są stroje policyjne, strażackie lub odzież dla ratowników. Wprasowanki z folii odblaskowej sprawdzają się także przy produkcji odzieży ostrzegawczej oraz tekstyliów sportowych

Color Tag Nylon - nadruki do aplikacji na tekstylia hydrofobowe. Sprawdzają się do aplikacji zdobień na produktach tekstylnych takich jak parasole, torby, plandeki, namioty. Dobry nadruk na odzież funkcjonalną i wyczynową z poliesrtu i nylonu

Przewiń niżej aby zobaczyć szczegóły produktu

Color Tag Flock to wyjątkowa aplikacja z efektem zamszu. Na specjalnej folii drukujemy cyfrowo dowolną grafikę a następnie wycinamy do żądanego kształtu. Ten rodzaj nadruku sprawdzi się na grubszej odzieży jak bluzy i kurtki. Wydruki są wytrzymałe, odporne na pranie i niesłychanie efektowne.

Flex Tag to wyjątkowo trwałe, jednokolorowe nadruki, wykonane metodą wycinania w folii termotransferowej. Przeznaczenie Flex Tagów jest bardzo szerokie, popularne są m.in przy wykonywaniu nadruków na odzież sportową, nazwisk, numerów sportowych i prostych logotypów.

Oferujemy niezrównaną ilość - ponad 400 kolorów i 50 efektów które można uzyskać przy użyciu folii flex.

Cienka i wytrzymała aplikacja na bawełnę i poliester. Wydruk cyfrowy wykonywany jest na folii flex a następnie wycinany do pożądanego kształtu. Na wydrukowana grafikę nanosimy folię która pozwala przenieść i pozycjonować aplikację na odzieży. Gotową aplikację wystarczy nanieść na odzież zdjąć folie transportową i gotowe! Wydruki są cienkie, miękkie w dotyku i bardzo wytrzymałe.

Kolorowe, lekkie nadruki na bawełnę, poliester i nie tylko. Direct Tag to aplikacja która pozwala nadrukować nawet najmniejsze detale i napisy na odzież i tekstylia. Wydruk dostarczamy na nośniku z folii w formie gotowej do naniesienia na odzież. 

Dostępne już od jednej sztuki.