Odblaski - nadruki na bawełnę i poliester

Nadruki odblaskowe do aplikacji na odzież roboczą i nie tylko. Nasze nadruki na odzież znakomicie nadają się do aplikacji na bawełnę i poliestry. Nadruki wykonujemy tylko z certyfikowanej folii spełniającej wymagania normy EN20471. Przeznaczeniem nadruków odblaskowych są stroje policyjne, strażackie lub odzież dla ratowników. Wprasowanki z folii odblaskowej sprawdzają się także przy produkcji odzieży ostrzegawczej oraz tekstyliów sportowych

help_outlineZapytaj o produkt
Odblaski - nadruki na bawełnę i poliester

Odblaski - nadruki na bawełnę i poliester

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Transfery odblaskowe to osobna kategoria w naszej ofercie.

Produkujemy gotowe do aplikacji na różnego rodzaju odzieży i galanterii tekstylnej odblaskowe wzory, logotypy i napisy. Nasze transfery wykonywane są z certyfikowanej folii odblaskowej, z certyfikatem odblaskowości EN20471, zapewniając wymogi odblaskowości dla odzieży ostrzegawczej.  Folia z której wycinamy transfery, w wielu parametrach znacznie przewyższa wymagania wynikające z przepisów. Gotowe do aplikacji nadruki odblaskowe wysyłamy do Klientów rozcięte na użytki, zabezpieczone folią lub papierem przekładkowym. Aplikację należy wykonać samodzielnie najlepiej za pomocą prasy termotransferowej (ofertę urządzeń do transferu znajdziecie Państwo pod linkiem Sprzęt) lub "domowym" sposobem, za pomocą żelazka.

Nasze nadruki wyceniamy indywidualnie, aby otrzymać ofertę cenową prosimy o kontakt ze szczegółami zamówienia jak: wzór, wielkość i nakład.

Nie wiesz czy to odpowiedni dla Ciebie produkt? Skonsultuj się z naszym działem technicznym - wspólnie dobierzemy najlepszą technikę nadruku

Opis

Temperatura aplikacji
150°C
Czas aplikacji
10-12 sekund
Usuwanie folii transportowej
Na ciepło
Temperatura prania
60°C
Czas produkcji
48h

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Flex Tag to wyjątkowo trwałe, jednokolorowe nadruki, wykonane metodą wycinania w folii termotransferowej. Przeznaczenie Flex Tagów jest bardzo szerokie, popularne są m.in przy wykonywaniu nadruków na odzież sportową, nazwisk, numerów sportowych i prostych logotypów.

Oferujemy niezrównaną ilość - ponad 400 kolorów i 50 efektów które można uzyskać przy użyciu folii flex.

Color Tag Glitz to specjalny efektowy transfer (naprasowanka) na odzież. Druk cyfrowy, najwyższa jakość detali i nasycone kolory a dodatkowo metaliczna powierzchnia aplikacji przyciągająca uwagę. To świetny produkt do produkcji i zdobienia odzieży butikowej. Naprasowanki Color Tag Glitz sprawdzą się także przy pracach hobbystycznych - do kreatywnych zdobień odzieży, toreb a nawet produktów takich jak książki, kalendarze, pudełka...

Cienka i wytrzymała aplikacja na bawełnę i poliester. Wydruk cyfrowy wykonywany jest na folii flex a następnie wycinany do pożądanego kształtu. Na wydrukowana grafikę nanosimy folię która pozwala przenieść i pozycjonować aplikację na odzieży. Gotową aplikację wystarczy nanieść na odzież zdjąć folie transportową i gotowe! Wydruki są cienkie, miękkie w dotyku i bardzo wytrzymałe.

Color Tag Nylon - nadruki do aplikacji na tekstylia hydrofobowe. Sprawdzają się do aplikacji zdobień na produktach tekstylnych takich jak parasole, torby, plandeki, namioty. Dobry nadruk na odzież funkcjonalną i wyczynową z poliesrtu i nylonu

Przewiń niżej aby zobaczyć szczegóły produktu

Kolorowe, lekkie nadruki na bawełnę, poliester i nie tylko. Direct Tag to aplikacja która pozwala nadrukować nawet najmniejsze detale i napisy na odzież i tekstylia. Wydruk dostarczamy na nośniku z folii w formie gotowej do naniesienia na odzież. 

Dostępne już od jednej sztuki.

Color Tag Flock to wyjątkowa aplikacja z efektem zamszu. Na specjalnej folii drukujemy cyfrowo dowolną grafikę a następnie wycinamy do żądanego kształtu. Ten rodzaj nadruku sprawdzi się na grubszej odzieży jak bluzy i kurtki. Wydruki są wytrzymałe, odporne na pranie i niesłychanie efektowne.