Direct Tag DTF - nadruki na bawełnę i tekstylia

Kolorowe, lekkie nadruki na bawełnę, poliester i nie tylko. Direct Tag to aplikacja która pozwala nadrukować nawet najmniejsze detale i napisy na odzież i tekstylia. Wydruk dostarczamy na nośniku z folii w formie gotowej do naniesienia na odzież. 

Dostępne już od jednej sztuki.

help_outlineZapytaj o produkt
Direct Tag DTF - nadruki na bawełnę i tekstylia

Direct Tag DTF - nadruki na bawełnę i tekstylia

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Direct Tag DTF to nowa technika wykonywania aplikacji termotransferowych.

Technika stworzona specjalnie do drukowania szczegółowych grafik na różnorodnych powierzchniach. Wykorzystując zaawansowaną technologię druku, Direct Tag DTF umożliwia personalizację odzieży i tekstyliów w sposób, który wcześniej wydawał się niemożliwy.

Nieograniczona ilość szczegółów i pełno kolorowy druk cyfrowy. Niezależnie od tego, czy chcesz nadrukować swoje ulubione zdjęcie na koszulce, stworzyć oryginalne wzory na bluzę czy ozdobić torbę ekologiczną swoim własnym wzorem, Direct Tag zapewnia nieograniczone możliwości.

Aplikacja Direct Tag działa w oparciu o technikę druku termotransferowego, co oznacza, że ​​możesz uzyskać trwałe i wysokiej jakości nadruki na tkaninach, tworzywach sztucznych i innych powierzchniach. Bez względu na to, czy chcesz personalizować produkty promocyjne, prezentować swoją sztukę na ubraniach lub tworzyć upominki dla bliskich, Direct Tag jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Opis

Temperatura aplikacji
150°C
Czas aplikacji
8-10 sekund
Usuwanie folii transportowej
na ciepło lub na zimno
Temperatura prania
40°C
Czas produkcji
24h
Przeznaczenie
na bawełnę
na poliester

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Color Tag Nylon - nadruki do aplikacji na tekstylia hydrofobowe. Sprawdzają się do aplikacji zdobień na produktach tekstylnych takich jak parasole, torby, plandeki, namioty. Dobry nadruk na odzież funkcjonalną i wyczynową z poliesrtu i nylonu

Przewiń niżej aby zobaczyć szczegóły produktu

Cienka i wytrzymała aplikacja na bawełnę i poliester. Wydruk cyfrowy wykonywany jest na folii flex a następnie wycinany do pożądanego kształtu. Na wydrukowana grafikę nanosimy folię która pozwala przenieść i pozycjonować aplikację na odzieży. Gotową aplikację wystarczy nanieść na odzież zdjąć folie transportową i gotowe! Wydruki są cienkie, miękkie w dotyku i bardzo wytrzymałe.

Color Tag Flock to wyjątkowa aplikacja z efektem zamszu. Na specjalnej folii drukujemy cyfrowo dowolną grafikę a następnie wycinamy do żądanego kształtu. Ten rodzaj nadruku sprawdzi się na grubszej odzieży jak bluzy i kurtki. Wydruki są wytrzymałe, odporne na pranie i niesłychanie efektowne.

Flex Tag to wyjątkowo trwałe, jednokolorowe nadruki, wykonane metodą wycinania w folii termotransferowej. Przeznaczenie Flex Tagów jest bardzo szerokie, popularne są m.in przy wykonywaniu nadruków na odzież sportową, nazwisk, numerów sportowych i prostych logotypów.

Oferujemy niezrównaną ilość - ponad 400 kolorów i 50 efektów które można uzyskać przy użyciu folii flex.

Nadruki odblaskowe do aplikacji na odzież roboczą i nie tylko. Nasze nadruki na odzież znakomicie nadają się do aplikacji na bawełnę i poliestry. Nadruki wykonujemy tylko z certyfikowanej folii spełniającej wymagania normy EN20471. Przeznaczeniem nadruków odblaskowych są stroje policyjne, strażackie lub odzież dla ratowników. Wprasowanki z folii odblaskowej sprawdzają się także przy produkcji odzieży ostrzegawczej oraz tekstyliów sportowych

Color Tag Glitz to specjalny efektowy transfer (naprasowanka) na odzież. Druk cyfrowy, najwyższa jakość detali i nasycone kolory a dodatkowo metaliczna powierzchnia aplikacji przyciągająca uwagę. To świetny produkt do produkcji i zdobienia odzieży butikowej. Naprasowanki Color Tag Glitz sprawdzą się także przy pracach hobbystycznych - do kreatywnych zdobień odzieży, toreb a nawet produktów takich jak książki, kalendarze, pudełka...