Color Tag Nylon - super cienki nadruk na bawełnę i nylon

Color Tag Nylon - nadruki do aplikacji na tekstylia hydrofobowe. Sprawdzają się do aplikacji zdobień na produktach tekstylnych takich jak parasole, torby, plandeki, namioty. Dobry nadruk na odzież funkcjonalną i wyczynową z poliesrtu i nylonu

Przewiń niżej aby zobaczyć szczegóły produktu

help_outlineZapytaj o produkt
Color Tag Nylon - super cienki nadruk na bawełnę i nylon

Color Tag Nylon - super cienki nadruk na bawełnę i nylon

Akceptuję zasady polityki prywatności  

ColorTag Nylon to specjalna wersja nadruków ColorTag, przeznaczona do zdobienia odzieży nylonowej i impregnowanej. Nadruki te wykonane są z folii termotransferowej zadrukowanej wysokiej jakości solwentem. Folia jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, takich jak wilgoć, promieniowanie UV. Dzięki temu nadruki ColorTag Nylon są trwałe i zachowują swój doskonały wygląd przez długi czas.

Cechą charakterystyczną Color Tag Nylon jest łatwość aplikacji. Można je wgrzewać na odzież nylonową i impregnowaną za pomocą prasy termotransferowej.

Zastosowanie nadruków ColorTag Nylon:

Nadruki ColorTag Nylon sprawdzą się do zdobienia szerokiego wachlarza produktów, w tym:

  • galanterii sportowej (piłki, torby)
  • odzieży BHP (logotypy)
  • odzieży outdoorowej (kurtki, spodnie, buty)

Cena nadruków jest uzależniona od kilku czynników, takich jak:

  • wielkość nadruku
  • ilość nadruków
  • rodzaj odzieży

Aby otrzymać wycenę, prosimy skontaktować się z naszym działem sprzedaży

W przypadku wątpliwości co do wyboru techniki nadruku, warto skonsultować się z działem technicznym Flashtag. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednią technikę do potrzeb klienta, aby uzyskać najlepsze efekty.

Opis

Temperatura aplikacji
130°C
Czas aplikacji
10-12 sekund
Usuwanie folii transportowej
Na ciepło
Temperatura prania
40°C
Czas produkcji
24h

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Color Tag Glitz to specjalny efektowy transfer (naprasowanka) na odzież. Druk cyfrowy, najwyższa jakość detali i nasycone kolory a dodatkowo metaliczna powierzchnia aplikacji przyciągająca uwagę. To świetny produkt do produkcji i zdobienia odzieży butikowej. Naprasowanki Color Tag Glitz sprawdzą się także przy pracach hobbystycznych - do kreatywnych zdobień odzieży, toreb a nawet produktów takich jak książki, kalendarze, pudełka...

Cienka i wytrzymała aplikacja na bawełnę i poliester. Wydruk cyfrowy wykonywany jest na folii flex a następnie wycinany do pożądanego kształtu. Na wydrukowana grafikę nanosimy folię która pozwala przenieść i pozycjonować aplikację na odzieży. Gotową aplikację wystarczy nanieść na odzież zdjąć folie transportową i gotowe! Wydruki są cienkie, miękkie w dotyku i bardzo wytrzymałe.

Color Tag Flock to wyjątkowa aplikacja z efektem zamszu. Na specjalnej folii drukujemy cyfrowo dowolną grafikę a następnie wycinamy do żądanego kształtu. Ten rodzaj nadruku sprawdzi się na grubszej odzieży jak bluzy i kurtki. Wydruki są wytrzymałe, odporne na pranie i niesłychanie efektowne.

Kolorowe, lekkie nadruki na bawełnę, poliester i nie tylko. Direct Tag to aplikacja która pozwala nadrukować nawet najmniejsze detale i napisy na odzież i tekstylia. Wydruk dostarczamy na nośniku z folii w formie gotowej do naniesienia na odzież. 

Dostępne już od jednej sztuki.

Nadruki odblaskowe do aplikacji na odzież roboczą i nie tylko. Nasze nadruki na odzież znakomicie nadają się do aplikacji na bawełnę i poliestry. Nadruki wykonujemy tylko z certyfikowanej folii spełniającej wymagania normy EN20471. Przeznaczeniem nadruków odblaskowych są stroje policyjne, strażackie lub odzież dla ratowników. Wprasowanki z folii odblaskowej sprawdzają się także przy produkcji odzieży ostrzegawczej oraz tekstyliów sportowych

Flex Tag to wyjątkowo trwałe, jednokolorowe nadruki, wykonane metodą wycinania w folii termotransferowej. Przeznaczenie Flex Tagów jest bardzo szerokie, popularne są m.in przy wykonywaniu nadruków na odzież sportową, nazwisk, numerów sportowych i prostych logotypów.

Oferujemy niezrównaną ilość - ponad 400 kolorów i 50 efektów które można uzyskać przy użyciu folii flex.