Co to jest Sublistop
   01/31/2024 16:20:05    Comments 0
Co to jest Sublistop

Nadruki z "sublistopem" do czego służą i kiedy należy ich używać.

Folia termotransferowa z warstwą sublistop to rodzaj folii termotransferowej, która ma na swojej powierzchni specjalną, dodatkową powłokę zapobiegającą przenikaniu koloru dzianiny. Chodzi głównie o dzianiny poliestrowe, sportowe, które zabarwiane sa atramentami sublimacyjnymi. W pewnych okolicznościach (działanie wysokiej temperatury podczas aplikacji nadruku na odzieży, lub podczas prania, niestabilny pigment sublimacyjny może zabarwić nadruk wykonany folią lub nadruk dtf. Dzięki warstwie sublistop (białej, aluminiowej lub coraz popularniejszej warstwie sublistop wyprodukowanej w węgla) nadruk z sublistopem jest idealny do aplikacji na dzianiny, które właśnie zostały poddane wcześniej procesowi sublimacji.

Folia termotransferowa z sublistop, która wykorzystujemy do nadruków na odzieży FLASHTAG jest wykonana z wysokiej jakości folii poliuretanowej, która jest dość cienka, elastyczna i stosunkowo rozciągliwa. Dzięki temu folia jest łatwa do wycinania i dobrze współpracuje z tkaninami. Folia jest również odporna na pranie i ścieranie.

Folia termotransferowa z sublistop jest stosowana do aplikacji logo, napisów i innych wzorów na odzieży sportowej, akcesoriach i innych przedmiotach. Nasze naprasowanki ColorTag Sublistop są znakomite do zdobienia koszulek piłkarskicj, dresów sportowych i odzieży fitness

Comments

Log in or register to post comments